Ondernemingsraad

Effectieven    
dario N Dario Serretti
0478 974746
dario.serretti@acv-securitas-csc.be
mario N Mario Vansan
0498 100511
mario.vansan@acv-securitas-csc.be
abdennasser C Lakhyali Abdenasser
0484 768135
abdennasser.lakhyali@acv-securitas-csc.be
lhoussine C Borak Lhoussine
0477 394317
houssine.borak@acv-securitas-csc.be
moustafa Z Moustafa Assafi
0472 239313
moustafa.assafi@acv-securitas-csc.be
philippe R Philippe Ameye
0478 381631
pascal M Pascal Snoks
0476 481269
pascal.snoks@acv-securitas-csc.be
dirk B Dirk Joris
0477 523653
dirk.joris@acv-securitas-csc.be
olivier M Olivier Dussart
0476 558726
Majid C Majid Chetoui
0492 279632
Plaatsvervangers    
andy N Andy Eloot
0478 231336
andy.eloot@acv-securitas-csc.be
peter C Peter Martel
0475 320655
peter.martel@acv-securitas-csc.be
danny C Danny Beesman
0476 684139
michael C Michael Tollet
lionel Z Lionel Penczyna
0498 039535
sylvie Z Sylvie Fagny
0498 277424
yves R Yves Palmaers
0471 648632
yves.palmaers@acv-securitas-csc.be
johan M Johan Coeckelberghs
0488 109006

De ondernemingsraad (OR) is een overlegorgaan op ondernemingsvlak. Hij wordt paritair samengesteld. Dit wil zeggen dat hij bestaat uit evenveel werkgevers- als werknemersafgevaardigden. De OR moet worden betrokken bij het sociaal, economisch en financieel beleid van de onderneming. Deze algemene bevoegdheid omvat vele terreinen: het personeelsbeleid, de arbeidsorganisatie, de financiële toestand en de economische situatie van de onderneming, de arbeidsvoorwaarden, de nieuwe technologieën,...